Pasivní a nízkoenergetické domy

Pasivní  a  nízkoenergetické  domy

Jedinečná nabídka - co Vám jinde nenabídnou !!!

Rodinný dům (viz foto níže) již za cenu od 740 tis. Kč. A ne jen tak obyčejný! Za tuto cenu můžete mít dům v tzv. PASIVNÍM STANDARDU!! Což představuje velmi nízké náklady na provoz domu (vytápění), tedy z ušetřených peněz hravě zvládnete hradit například hypotéku.

V čem spočívá kouzlo naší bezkonkurenčně nízké ceny? V uvedené ceně je veškerý potřebný stavební materiál pro stavbu PASIVNÍHO DOMU a my Vám dáváme na výběr, zda stavbu budete chtít realizovat vlastními silami nebo stavební firmou, kterou si sami pro stavbu zajistíte. Nebo Vám můžeme nabídnout podmínky pro stavbu naší stavební firmou a to přesně v rozsahu, jaký se Vám bude nejvíce zamlouvat. Můžeme pro Vás zrealizovat celou stavbu na klíč, nebo jen její část, a to v různých fázích rozpracovanosti, přesně dle Vaší představy...

Co dál? Napiště nám, zavolejte, navštivte nás. Rádi si s Vámi sedneme a osobně všechny možnosti probereme :-)

E-mail:  info@enroll.cz    

popis popis popis
     
Pasivní dům Liberec ENROLL CZ Pasivní dům Liberec ENROLL CZ Pasivní dům Liberec ENROLL CZ
     
Pasivní dům Liberec ENROLL CZ    

 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EcoResort Strážný  (okres Prachatice)

Vážení klienti,
vážení zájemci o pasivní domy,

dovolte nám představit vám velmi zajímavý projekt.

Ve spolupráci a pod záštitou Institutu pasivních staveb o.p.s. se velmi aktivně podílíme na realizaci projektu ROZVOJ MĚSTYSE STRÁŽNÝ. Městys Strážný je příhraniční obcí ležící v srdci Šumavy na hranici s Německem.
Obec Strážný je velmi příjemná obec, kde je možné nejenom bydlet, ale je zde i mnoho příležitostí k rekreaci. V obci je vybudovaná bohatá občanská vybavenost, školka, škola, pošta, obchod, k rekreaci jsou k dispozici i lyžařské areály, kasino. . . . atd. . .  Cílem tohoto projektu je výstavba řadových domů v pasivním standardu. Celkem se jedná o 4 pozemky na kterých vyroste po 7 řadových domech.

Institut pasivních staveb o.p.s. zajistil ve spolupráci s majitelem pozemků možnost výstavby řadových domů v pasivním standardu na jednom z těchto pozemků – tedy celkem 7 řadových domů v pasivním energetickém standardu. Celý projekt bude pokračovat výstavbou solitérních rodinných domů – rovněž v pasivním energetickém standardu.

Vzhledem k faktu, že na Šumavě je, díky chráněnému území, stavební uzávěra, je toto téměř jediný větší bytový projekt, který je možné aktuálně na Šumavě realizovat. V horizontu příštích 5 – 10 let se takový projekt s největší pravděpodobností nepodaří zrealizovat. Tento projekt je tedy jedinečnou šancí pro investory, kteří mají rádi Šumavu a chtěli by zde získat objekt k bydlení nebo rekreaci.
Ve Strážném se tak rodí největší uskupení domů v pasivním energetickém standardu v EU – a my všichni z firmy ENROLL jsme šťastní, že máme možnost být aktivním účastníkem tohoto projektu. Každý z těchto domů má obytnou plochu téměř 160 m2 při zastavěné ploše 92 m2. Rodinné řadové domy provedené v pasivním energetickém standardu zajistí spokojené bydlení 4-5 ti členné rodině s minimálními provozními náklady na vytápění a ohřev TÚV. Tyto náklady by neměly přesáhnout částku 300 -500,- Kč / měsíc.
Na tento dům je možné získat dotaci z programu Nová zelená úsporám až ve výši 585.000,- Kč

Veškeré informace k prodeji těchto rodinných domů obdržíte v poradenském centru Institutu pasivních staveb na tel 776 560 952  anebo přímo v obci Strážný, kde je možné vidět i detaily k výstavbě.

popis popis
popis popis
popis popis

 

popis popis
 popis  popis

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Naše společnost je členem INSTITUTU PASIVNÍCH STAVEB v.o.s.

                                                             popis

 

INSTITUT PASIVNÍCH STAVEB o.p.s., který je záštitou odborného návrhu i realizace PASIVNÍCH DOMŮ, pravidelně pořádá otevřené SEMINÁŘE na téma:
- vše o PASIVNÍCH DOMECH
- úspora a rekuperace tepla
- o dotacích z programu Nová zelená úsporám

Vstup: vždy ZDARMA - ale pouze po potvrzení účasti: info@enroll.cz   -----------------------------------------------------------------------------------------------------


Obecně o našich zkušenostech s výstavbou pasivních domů:

Naše společnost spolupracuje s řadou firem, které se zabývají návrhy, projekty nebo samotnou výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů. A protože vyrábíme celulózovou izolaci TEMPELAN a ČESKÁ CELULÓZA, samozřejmě jsme vyhledávaným partnerem těchto firem pro dodávky kvalitní a tuzemské tepelné izolace do těchto domů.

Naše zkušenosti se stavbou pasivních a nízkoenergetických domů jsou již dlouholeté (od r. 2008). Za tu dobu jsme pomáhali s výstavbou a dodávali jsme TEMPELAN již do stovek těchto domů.

Máte-li zájem o stavbu takového domu, obraťte se na nás, ať už jste odkudkoliv z ČR. Kontakty máme po celé ČR.

E-mail: info@enroll.cz

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.asb-portal.cz/fotogalerie/stavebnictvi/nejvetsi-drevostavba-v-usa-foto/04v2com30103-main2207-130103scv2com

 

https://www.asb-portal.cz/fotogalerie/stavebnictvi/cerna-drevostavba-ukryva-krasny-svetly-interier-foto/th5780

 

http://www.fenixgroup.cz/sites/default/files/oc_prvni_poznatky_II_web.pdf

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

  
Poptávka

^